jste zde: úvodní » Získejte odměnu


Získejte odměnu


Hledáte-li možnost výdělku či přilepšení ke svým běžným příjmům, prostudujte si, prosím, následující odstavce.

Staňte se našimi partnery pro hlednání marketingových akcí. Pomozte nám hledat nové firmy, které budou chtít prezentovat na našich stránkách slevy, akce. Seznámíme Vás dopodrobna se službami, abyste si byli jisti, že doporučujete kvalitní služby a hlavně vše zdarma, následně můžete-li naše služby s klidným svědomím nabídnout svým kolegům, zákazníkům z jiných firem, podniků, restaurací, kaváren, fitness,... tak Vám  každá zprostředkovaná zakázka přinese velmi zajímavý příjem. Informace o zprostředkování naleznete níže.

Co je předmětem zprostředkování?

Zprostředkování znamená, že:

  • Vy doporučíte naše služby a předáte podmínky jaké jsou pro inzerování slev a akcí.  Podmínkou je, aby to byl zákazník, s nímž my dosud nevedeme na toto téma žádné obchodní jednání, tedy zákazník pro nás doopravdy nový.
  • Zákazník nás na základě Vašeho doporučení požádá o informace, nabídku, či prezentaci služeb.
  • Další obchodní jednání a samozřejmě i realizace celé zakázky je naší starostí, zprostředkováním pro Vás celá věc končí

Od okamžiku, kdy Vám potvrdíme, že se zákazníkem dosud nejednáme, je obchodní případ Váš a pokud dojde k realizaci kontraktu, vyplatíme Vám zprostředkovatelskou odměnu.

Abychom mohli vyplatit zprostředkovatelskou odměnu, je třeba s námi uzavřít smluvní vztah, který definuje „pravidla hry“ a umožňuje nám odměnu proplatit.

Rádi bychom zdůraznili, že nám velmi záleží na respektování běžné morálky a etiky podnikání.

Jaké jsou zprostředkovatelské odměny?

Budování sítě prodejců je časově náročná záležitost a je jednou z hlavních koncepcí rozvoje naší společnosti.

Zprostředkovatelské odměny závisí od objemu zakázek. Základní odměna začíná na 20,- Kč za firmu, kavárnu, bar, restauraci, e-shop, fitness, kadeřnictví,...

Aktuální slevy na Váš mail

Dejte nám vědět o Vaší slevě

Propagujte ZDE bezplatně a jednoduše Vaši slevu, leták, kupón nebo odkaz na Vaše internetové stránky. Zašlete ji na info@tisknislevu.cz.

© Všechna práva vyhrazena Tisknislevu.cz - Tisknislevu.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz