jste zde: úvodní » O portálu » O Nás


O Nás

Vlastníkem webu tiskni-slevu.cz je firma NEUTRALSHOP s.r.o. Webové stránky www.tiskni-slevu.cz shromažďují veškeré dostupné promo akce na jednom místě. A to v podobě tisknutelných poukázek (voucherů). Snažíme se získávat co nejvíc možných slev, které firmy nabízejí. Naše služby jsou úplně zdarma, vyjma placených inzerátů, reklam nebo upřednostňovaných pozic.

 

Když se inzerovaná sleva vyplatí, my jí tu chceme mít!

 

Pojmy

Internetové stránky www.tiskni-slevu.cz jsou provozovány firmou Neutral Shop s.r.o., IČ: 280 39 793, DIČ: CZ28039793, sídlo: Terezie Brzkové 26, 318 00 Plzeň.

 

Inzerent - je osoba nebo podnikatelský subjekt, který na webových stránkách www.tiskni-slevu.cz inzeruje svojí slevu/promo akci ale i svojí vlastní reklamu.

 

Zákazník - je osoba nebo podnikatelský subjekt, který využívá nabídnutých slev/promo akcí vystavených na strankách www.tiskni.cz. Ale i osoba nebo podnikatelský subjekt, který prohlíží či užívá služeb poskytovaných provozovatelem těchto stránek.

 

Kontakty:

email: info@tisknislevu.cz (na dotazy odpovídáme do jednoho pracovního dne)

tel.: +420 724 515 180 (v pracovních dnech od 8:00 do 18:00)

Aktuální slevy na Váš mail

Dejte nám vědět o Vaší slevě

Propagujte ZDE bezplatně a jednoduše Vaši slevu, leták, kupón nebo odkaz na Vaše internetové stránky. Zašlete ji na info@tisknislevu.cz.

© Všechna práva vyhrazena Tisknislevu.cz - Tisknislevu.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz