jste zde: úvodní » Všechny obchody » Slevy obchodu


Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina leží na mýtinách uprostřed lesů na Vysočině, daleko od civilizace. Místo motorů slyšíte zpěv ptáků, vlnění trávy a šumění stromů. Resort poskytuje služby všem těm, kteří hledají klid a odpočinek spojený se sportem, wellness & beauty, ale i svatby a konference. Můžete zde vyzkoušet golf, jízdu na koních, tenis, petanque, stolní tenis, ale i jogu, pilates a mnoho dalšího. V resortu také naleznete spa v podobě sauny, páry, výřivky a relaxační místnosti. Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

 

Adresa: Svatá Kateřina 327, 394 64 Počátky

Telefon: +420 565 456 666

E-mail: info@katerinaresort.cz

Internetové stránky: www.katerinaresort.cz

Slevové kupóny s ukončenou platností

 Náš Tip  Akce  Novinka

Sleva 20% na víkendový pobyt

platnost od 20.09.2011 do 31.12.2011

Přečíst podmínky užití

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil. Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si. Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života. Resort nabízí slevu 20% na víkendový pobyt ve dvou. Romantický víkend Vás přijde na 7840 Kč (dříve: 9800 Kč) a Víkend snů stojí 11 990 Kč (dříve: 15 340 Kč). Obsah a program jednotlivých balíčků najdete zde.

Sleva 20% na víkendový pobyt

Zaslat stížnost nebo pochvalu k této slevě

[Přeskočit navigaci]

Hledej ve všech obchodech

» zobrazit všechny obchody

Dejte nám vědět o Vaší slevě

Propagujte ZDE bezplatně a jednoduše Vaši slevu, leták, kupón nebo odkaz na Vaše internetové stránky. Zašlete ji na info@tisknislevu.cz.

© Všechna práva vyhrazena Tisknislevu.cz - Tisknislevu.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz