jste zde: úvodní » Všechny obchody » Slevy obchodu


PINKEJ.CZ

Internetový aukční portál pinkej.cz kde nakupujete levné a nové zboží, online příhozy. Elektronika, navigace, mobilní telefony, televize, hry, hračky vše nové a s dvouletou zárukou.

 

 

Provozovatel: Elfo Ubytování, s.r.o.

Adresa: Okružní 114/2 Meziboří

Telefon: +420 608 640 240

Kontaktní e-maily:

info@pinkej.cz, komunikace s uživateli, dotazy
marketing@pinkej.cz
, reklama, produktová nabídka, spolupráce.
podpora@pinkej.cz
, technické dotazy

Internetové stránky: www.pinkej.cz

Slevové kupóny s ukončenou platností

 Náš Tip

Bonus - 15 pinků

platnost od 13.10.2010 do 31.01.2012

Ceník pinků

Přečíst podmínky užití

Bonus se vztahuje na nákup Pinků. Jedná se o virtuální měnu aukčního portálu pinkej.cz. Pinky jsou určeny k přihazování v aukcích pouze na portálu pinkej.cz. Při koupi 185 pinků zaplatíte 1.200,- Kč a následně obdržíte bonus 15 pinků.

Pro získání slevy je nutné aby se zákazník registroval na stránkách pinkej.cz, dále v sekci ,koupit pinky, zákazník vybere cenu pinků za 1.200,- Kč, uhradí příslušnou částku a po zaplacení zašle e-mail na marketing@pinkej.cz s kódem TISKNISLEVU200. Následně mu bude doručen e-mail s dárkovým kupónem na 15 pinků. Po aktivaci dárkového kupónu bude přičteno 15 pinků na účet zákazníka.

Bonus - 15 pinků

Zaslat stížnost nebo pochvalu k této slevě

 Náš Tip

Bonus - 38 pinků

platnost od 02.10.2010 do 31.12.2011

Ceník pinků

Přečíst podmínky užití

Bonus se vztahuje na nákup Pinků. Jedná se o virtuální měnu aukčního portálu pinkej.cz. Pinky jsou určeny k přihazování v aukcích pouze na portálu pinkej.cz. Při koupi 462 pinků zaplatíte 3.000,- Kč a následně obdržíte bonus 38 pinků.

Pro získání slevy je nutné aby se zákazník registroval na stránkách pinkej.cz, dále v sekci ,koupit pinky, zákazník vybere cenu pinků za 3.000,- Kč, uhradí příslušnou částku a po zaplacení zašle e-mail na marketing@pinkej.cz s kódem TISKNISLEVU500. Následně mu bude doručen e-mail s dárkovým kupónem na 38 pinků. Po aktivaci dárkového kupónu bude přičteno 38 pinků na účet zákazníka.

Bonus - 38 pinků

Zaslat stížnost nebo pochvalu k této slevě

[Přeskočit navigaci]

Hledej ve všech obchodech

» zobrazit všechny obchody

Dejte nám vědět o Vaší slevě

Propagujte ZDE bezplatně a jednoduše Vaši slevu, leták, kupón nebo odkaz na Vaše internetové stránky. Zašlete ji na info@tisknislevu.cz.

© Všechna práva vyhrazena Tisknislevu.cz - Tisknislevu.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz