jste zde: úvodní » Všechny obchody » Slevy obchodu


CK ALEX

Cestovní kancelář ALEX je specialistou na dovolené v Evropě, severní Africe a Turecku. Je to cestovní kancelář s jednadvacetiletou tradicí a širokou sítí svých poboček. Nedílnou součástí strategie společnosti je stálé rozšiřování nabídky leteckých zájezdů do oblíbených destinací české klientely. Kvalitě zájezdů a spokojenosti našich klientů věnují velkou péči. Díky tomuto přístupu se jim daří minimalizovat výskyt negativních vlivů na zájezdech tak úspěšně, že míra případných stížností se u CK ALEX již pěknou řádku let drží pod 1% z celkového počtu klientů za rok. Plně se osvědčuje politika CK ALEX orientovat se s maximálním úsilím na spokojenost zákazníka. Hlavním cílem cestovní kanceláře ALEX i nadále je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni se svou dovolenou a aby se k nám i v příštích letech vraceli. 

 

Adresa centrály: Preslova 2, Praha5 - Smíchov , PSČ 150 00

Telefon: +420 2 4100 4100 (callcentrum)

E-mail:  info@ckalex.cz

Internetové stránky: www.ckalex.cz

Slevové kupóny s ukončenou platností

 Náš Tip  Novinka

Sleva 7% při včasné rezervaci zájezdu

platnost od 24.05.2011 do 31.10.2011

Přečíst podmínky užití

Získejte slevu 7% z katalogové ceny zájezdu bez poplatků za včasnou rezervaci. Rezervace musí být provedena minimálně 30 dní před odjezdem. Plánujete-li dovolenou, tak neváhejte využít slevy u CK ALEX!

Sleva 7% při včasné rezervaci zájezdu

Zaslat stížnost nebo pochvalu k této slevě

[Přeskočit navigaci]

Hledej ve všech obchodech

» zobrazit všechny obchody

Dejte nám vědět o Vaší slevě

Propagujte ZDE bezplatně a jednoduše Vaši slevu, leták, kupón nebo odkaz na Vaše internetové stránky. Zašlete ji na info@tisknislevu.cz.

© Všechna práva vyhrazena Tisknislevu.cz - Tisknislevu.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz